O nás

Výrobce sirupu Droomsap a Droomsap Kids je nizozemský Dromenwinkel. 

Tito nadšenci pro zdraví a celkový wellness jsou na trhu již téměř 10 let . Každý produkt od společnosti Dromenwinkel má jedinečný vzorec a účinek složený z nejkvalitnějších ingrediencí.  

Posláním firmy je nabídnout všem zdravý noční spánek, po kterém se probudíte  odpočatí a připravení na aktivní den.  

Začínali jako malá rodinná firma a v posledních letech se rozrostli do dalších zemí světa, včetně Kanady a USA. Nicméně to nejdůležitější poselství společnosti zůstává: nabízet vysoce kvalitní výrobky a služby.  

Firma pracuje pouze s ekologicky pěstovanými bylinami, které stimulují duševní pohodu a zároveň mají uklidňující účinek na tělo. Pro zvýšení účinnosti této kombinace je použit sedativní účinek antihistaminového doxylaminu ve velmi nízké dávce (pouze 3,26ml/mg).


Pro každou přísadu jsou k dispozici certifikáty analýzi a produkty jsou vyráběny pod přísnou kontrolou ve výrobní jednotce v Nizozemsku, která má plnou certifikaci EU-GMP.

Každá složka v sirupu DroomSap má jedinečný účinek na tělo i mysl. DroomSap byl vyvinut z fytoterapie (bylinářství). Se základem přírodního včelího medu a ekologicky pěstovaných bylin v kombinaci s antihistaminem doxylamin (3,26ml/mg) je DroomSap jedinečný svým složením a účinkem. DroomSap je skutečným hitem na trhu spaní a již pomohl tisícům lidí znovu se dobře vyspat.

Takže dejte vale probdělým nocím a zkuste sami, jak
může náš pomocník na spánek změnit i váš život.

VYZKOUŠEJTE NAŠE PRODUKTY PRO DOBRÝ SPÁNEK

Od
499 Kč
za 100 ml

V sirupu DroomSap používáme uklidňující bylinky v kombinaci s medem a antihistaminikem Doxylamin (3,26ml/mg). Sirup DroomSap stimuluje proces usínání a podporuje klidný spánek během noci tak, abyste se ráno probudili odpočatí a vitální.


699 Kč

DroomSap Kids je 100% přírodní sirup na spaní, speciálně vyvinutý již pro děti od 2 let. Je složený ze zcela přírodních ingrediencí - přírodního medu, sedmi organických bylin a aminokyselin L-Theanin a GABA.