O spánku

Spánek je jednou z našich základních potřeb. Přesto mnoho lidí trpí problémy se spánkem. 
Výsledky studií na téma nespavosti mimo jiné ukazují, že nedostatek spánku může ovlivnit naši paměť, naše kognitivní funkce a dokonce i naše hormony. Nespavost souvisí s obezitou a nutností konzumace vysoce kalorické stravy. My věříme, že pokud jde o problémy se spánkem,  je lepší je předcházet než léčit.
Proto vám dáváme několik našich oblíbených tipů na spaní: 

  • Vytvořte si svůj vlastní spící rituál, zkuste jít spát každou noc ve stejnou dobu, večer pijte relaxační bylinkový čaj, snažte se po večeři vyhnout mlsání, zejména toho s cukrem.
  • Pokud nemůžete zůstat bez jídla, vezměte si něco teplého a nebo lehkého. Vezměte si pohodlné, volné oblečení. Zajistěte, aby byla ložnice dobře větraná a udržujte pokojovou teplotu nízkou.
  • Nepoužívejte ložnici jako pracovní, studijní nebo televizní místnost. Nechte elektronická zařízení mimo ložnici. Například elektromagnetické záření z mobilních telefonů zpomaluje a narušuje usínání. Takzvané modré světlo z elektrických spotřebičů aktivuje mozek. 
  • A nakonec: dýchejte!
    Dýchací cvičení mohou pomoci uvolnit mysl. Před spaním si udělejte chvilku, abyste pocítili dech, a zkuste se zhluboka nadechnout. Naučte se krok za krokem ovládat dech, protože to může uklidnit mysl a uvolnit tlak v těle. 

VYZKOUŠEJTE NAŠE PRODUKTY PRO DOBRÝ SPÁNEK

Od
499 Kč
za 100 ml

V sirupu DroomSap používáme uklidňující bylinky v kombinaci s medem a antihistaminikem Doxylamin (3,26ml/mg). Sirup DroomSap stimuluje proces usínání a podporuje klidný spánek během noci tak, abyste se ráno probudili odpočatí a vitální.


699 Kč

DroomSap Kids je 100% přírodní sirup na spaní, speciálně vyvinutý již pro děti od 2 let. Je složený ze zcela přírodních ingrediencí - přírodního medu, sedmi organických bylin a aminokyselin L-Theanin a GABA.